Stylowe i praktyczne torby do szpitala, warto mieć je spakowane, gdy rozpocznie się poród
Akcesoria i dodatki
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Stylowe i praktyczne torby do szpitala, warto mieć je spakowane, gdy rozpocznie się poród

Wiele kobiet w ciąży, zwłaszcza kiedy spodziewają się pierwszego dziecka jest pełna obaw i wątpliwości. Sen z powiek przyszłym mamom zdziera kwestia spakowania torby do szpitala. Większość dziewczyn ma przygotowane rzeczy nawet na miesiąc przed terminem porodu, aby z momencie rozpoczęcia akcji móc natychmiast udać się do szpitala. Coraz większą popularnością cieszą się produkty dedykowane dla kobiet w ciąży, dzięki którym z łatwością zapakujesz na porodówkę rzeczy dla siebie oraz dla noworodka. Przygotowaliśmy listę kilku naprawdę świetnych toreb, które są praktyczne, a jednocześnie mają fantastyczny design. Sprawdź, jaką torbę porodową warto dopisać do rzeczy niezbędnych w czasie przygotowań do porodu!

Będąc w ciąży pewnie od miesięcy zastanawiasz się, jak spakować się do szpitala, aby niczego Ci nie zabrakło. Przygotowując się do porodu musisz pamiętać o koszuli do rodzenia, rzeczach do higieny, klapach i ręczniku pod prysznic. Dobrą praktyką jest spakowanie również butelki wody, kilku przekąsek czy niezbędnego akcesorium, czyli ładowarki do telefonu. Warto na długo przed porodem przygotować sobie listę przedmiotów, które powinny znaleźć się z torbie porodowej. Możesz zrobić to konsultując się z przyjaciółkami, siostrą, mamą czy pomocną położną. Dobrze jest sprawdzić na stronie szpitala w którym masz zamiar rodzić jakie wytyczne dają kobietom przyjmowanym na porodówkę. W niektórych placówka np. trzeba mieć własne ubranka dla noworodka, w innych tę kwestię zapewnia szpital.

Torba do szpitala powinna być pojemna, ale i odpowiednio lekka. Świetnie kiedy jest podzielona na odrębne przegródki i ma kilka dodatkowych kieszonek. Niektóre mamy pakują do szpitala dwie torby, jedną zapełniając swoimi rzeczami, a drugą akcesoriami dla noworodka. Jedno jest pewne, dobrze spakowana torba pozwoli Ci zaoszczędzić stresu w momencie rozpoczęcia się porodu.

8 toreb porodowych, które są świetnym gadżetem dla przyszłej mamy

Sprawdź jakie torby na porodówkę znajdziesz aktualnie w sklepach i butikach. Pojemna torba będzie na pewno praktycznym dodatkiem również na późniejszych etapach macierzyństwa. Stylowa torba może być również fenomenalnym prezentem dla mamy, który wręczymy jej na przyjęciu baby shower.

Przeczytaj też: Co powinno znaleźć się w ciążowej torbie do szpitala – tworzymy check listę

Zdjęcie główne: comzeal/ srock.adobe.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Stylowe nakrycia głowy dla dzieci, które zapragniesz kupić od razu
Stylowe nakrycia głowy dla dzieci, które zapragniesz kupić od razu
Przeciwsłoneczny kapelusz lub czapka to nieodzowny element letniego ubioru naszego malucha. Sprawdź gdzie kupisz najpiękniejsze nakrycia głowy.
Czy nadwaga wpływa na naszą płodność?
Czy nadwaga wpływa na naszą płodność?
Bezskutecznie starasz się wraz z partnerem o upragnioną ciążę? Przyczyn niepowodzenia może być wiele. Nieprawidłowa masa ciała to jedna z nich.
W jaki sposób kolagen rybi będzie oddziaływał na nasz organizm?
W jaki sposób kolagen rybi będzie oddziaływał na nasz organizm?
Niejednokrotnie wskazywano na to, że to właśnie kolagen rybi może okazać się o wiele bardziej efektywnym wsparciem naszego organizmu. Jak będzie on na niego oddziaływał?
Ostatnie wpisy