Jak ubrać się na wiosenne zabawy z dzieckiem?
InspiracjeStylowa mama
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Jak ubrać się na wiosenne zabawy z dzieckiem?

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Wiosna to jedna z najpiękniejszych pór roku, kiedy wszystko dosłownie budzi się do życia. Człowiek w końcu po długim okresie zimowym ma szansę na to, aby dłużej przebywać na dworze, ciesząc się budzącą naturą i śpiewem ptaków. Ten czas jest skrzętnie wykorzystywany przez mamy, które ze swoimi dziećmi spędzają coraz więcej czasu na dworze. Jak ubrać się na taką okazję?

Wygoda, komfort, kobiecość

Czy matka małego dziecka może sobie pozwolić na nieco elegancji? Może wydawać się, że nie. W końcu ma tyle obowiązków na głowie, że czasem nie ma czasu na to, aby pomyśleć o sobie. Niestety, ale wiele pań wychodzi z tego przykrego założenia. Prawda jest jednak taka, że każda kobieta ma szansę na to, aby nawet podczas wiosennych aktywności móc zaprezentować się w odpowiedni dla siebie sposób. Na pierwszym miejscu można postawić nie tylko wygodę i komfort, ale także kobiecość. Nie oznacza to tego faktu, że trzeba od razu ubierać szpilki oraz suknię balową. Przykładem mogą być jednak stylowe dresy welurowe, które w ostatnich latach są wielkim hitem. Taki dres wiosną będzie się idealnie prezentować, zapewniając swobodę ruchów podczas swawoli z dzieckiem na świeżym powietrzu.

Czy na spacer z dzieckiem można wykonać makijaż?

Oczywiście, że tak. Dlaczego by nie skorzystać z okazji do tego, aby nałożyć delikatny makijaż, jeśli mamy na to ochotę? Nie, nie jest tu mowa o czasochłonnym looku, który wykonuje się na ogół na wielkie wyjścia do klubu. Jednak nic nie zaszkodzi, aby na twarz nałożyć nieco różu na policzki, tuszu do rzęs, który pozwoli podkreślić oko. Całość należy przypudrować, dbając o nałożenie błyszczyku lub szminki w ulubionym kolorze. Taki makijaż można wykonać dosłownie w kilka minut. Wiele kobiet po urodzeniu dziecka (a nawet kilka lat później) wychodzi z założenia, że na takie przyjemności nie znajdą już czasu. Wiele zależy od organizacji swojego czasu i pomocy, którą otrzymujemy od bliskich osób. Czasami istnieje więc szansa, aby wciąż kontynuować swoją przygodę z makijażem, jeśli nam na tym zależy. Wówczas można skorzystać z takich możliwości, aby móc zaprezentować swoje kreatywne umiejętności nawet podczas wiosennych zabaw z dzieckiem na świeżym powietrzu.

Jak zadbać o swoją elegancję?

Wydaje się, że jest to arcy trudne. Tym bardziej że nie ma się czasu na chodzenie po sklepach, gdzie można by zakupić ciekawe i modne stylizacje. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby udać się na zakupy online. Podczas drzemki dziecka, pilnując malucha na placu zabaw czy też podczas wielu innych aktywności i tak rzadko spokojnych chwil, można zrobić zakupy nawet z pomocą swojego smartfona. Szukanie modnych ubrań nie stanowi więc większego kłopotu.

Warto też sprawdzić, co aktualnie jest na topie, jeżeli ktoś nie obserwuje modowych wybiegów. Tak, aby mieć pewność co do tego, że żadna mama nie wypadła z obiegu trendów. Każda kobieta, bez względu na wiek, pracę, czy też ilość posiadanych dzieci, będzie w stanie znaleźć dla siebie takie ubrania, dzięki którym stworzenie ciekawej i modnej stylizacji nie będzie stanowić żadnego problemu.

Fot.: materiał Klienta

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
4 modele letnich butów, które przydadzą się każdej mamie i dziecku
4 modele letnich butów, które przydadzą się każdej mamie i dziecku
Zastanawiasz się, jakie obuwie na lato powinnaś zakupić zarówno sobie, jak i swojemu dziecku?
Jak stworzyć w szkole przyjazne miejsce do nauki?
Jak stworzyć w szkole przyjazne miejsce do nauki?
Zastanawiasz się, jak sprawić, aby dziecko czerpało przyjemność z chodzenia do szkoły? Przeczytaj nasze wskazówki, odnośnie przygotowania miejsca do nauki w szkole i w domu.
5 akcesoriów, przydatnych podczas nocnego karmienia
5 akcesoriów, przydatnych podczas nocnego karmienia
5 rzeczy, które mogą przydać się mamie w czasie nocnego karmienia piersią. Sprawdź!
Ostatnie wpisy