Ciążowe stylizacje, najciekawsze modowe marki dla dzieci czy urodowe triki dla mam. To tylko niektóre z tematów, branych przez nas pod lupę. Jeśli chcecie otrzymywać duże porcje ciekawych informacji ze świata fashion&beauty – zarówno pod kątem własnym, jak i swoich pociech – jesteście w odpowiednim miejscu.

Momstyle.pl to bogate źródło newsów z krainy dziecięcej i kobiecej mody. Na portalu nie brakuje też przestrzeni dla kosmetycznych nowości, urodowych sztuczek i zdrowotnych porad. Bliżej przyglądamy się również akcesoriom oraz gadżetom, które mogą ułatwić Wam funkcjonowanie w stylowy sposób.

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół

fot. Anna Sacharewicz

Anna Sacharewicz

Specjalista od spraw kreatywnego marketingu. Uwielbia naturalne kosmetyki, zwłaszcza te z małych drogerii i manufaktur. Zna wiele technik pielęgnacyjnych, które sprawiają, że twarz i ciało wyglądają rewelacyjnie. Żadna nowość w świecie kosmetyków nie umknie jej uwadze.
Zobacz wpisy autora

fot. Justyna Fiedoruk

Justyna Fiedoruk

Dziennikarka i copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonatka zagadnień beauty. Uwielbia śledzić branżę modową i kosmetyczną. Miała okazję robić opisy dla wielu znanych marek. Prywatnie – mama dwójki urwisów, z którymi uwielbia odkrywać świat na nowo!
Zobacz wpisy autora

Małgorzata Kacperska

Studentka filologii polskiej ze specjalizacją dziennikarską. W copywritingu świeżynka. Do tej pory prowadziła i organizowała szkolenia. Na portalu zajmuje się opisywaniem kosmetyków i akcesoriów, które pokocha każda stylowa mama. Prywatnie najlepsza ciocia i pasjonatka lat 90-tych.
Zobacz wpisy autora

fot. Wiktoria Florek

Wiktoria Florek

Kolory roku i zmieniające się trendy to jej pasja. Od 2017 roku rozwija się w branży copywriterskiej, stawiając sobie nowe wyzwania. Ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie studentka psychologii. Prowadzi firmę OpiszSię, dostarczającą treści dla sklepów internetowych.

Zobacz wpisy autora

Dyła, fot. Klaban

Katarzyna Dyla

Od 2011 zajmuje się śledzeniem modowych trendów i przybliżaniem ich kobietom, które chcą udoskonalić swój styl. Na swoim koncie ma współprace z wieloma redakcjami znanych magazynów kobiecych, portalami oraz blogami. W swoim portfolio stylistki posiada także wiele sesji okładkowych, modowych oraz reklamowych, ale jej największą pasją jest pisanie o modzie, jako sztuce użytkowej.

Zobacz wpisy autora